0
Головна Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

За цим Договором одна сторона ФОП Делікатний Віктор Петрович – Продавець, з одного боку, і будь-яка фізична або юридична особа, яка прийняла умови даного Договору публічної оферти – Покупець, з іншого боку, далі разом – Сторони, уклали даний Договір публічної оферти (далі — Договір), адресований необмеженому колу осіб, який є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, фотографії яких розміщені у відповідному розділі Веб-сайту https://4son.com.ua

 

  1. 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1.1. Договірні відносини між Продавцем і Покупцем оформляються у вигляді Договору публічної оферти.

1.2. Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа — підприємець). При повній згоді з даним Договором Покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем, відповідальності за недобросовісне Замовлення і за невиконання умов цього Договору.

1.3. Для регулювання договірних правовідносин за Договором Сторони обирають та застосовують чинне законодавство України.

 

  1. 2. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

2.1 Оформляючи замовлення на сайті https://4son.com.ua, Покупець погоджується зі справжніми умовами.
2.2 Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на сайті https://4son.com.ua. Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати дану інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продаж товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронне розсилання).
2.3 Реєструючись на сайті https://4son.com.ua, Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе та своїх контактних даних.

 

  1. 3. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ.

3.1 Замовлення приймаються за допомогою сайту https://4son.com.ua або за телефонами +38(073)1973185 Час прийому дзвінків та обробки замовлень: Понеділок-п’ятниця з 9.00 до 18.00 3.2 Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийнято автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв’яжеться представник інтернету. -магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати та доставки. 3.3 Замовлення не вважається оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет-магазину за телефоном (у разі, якщо Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мобільного зв’язку тощо). Адміністрація інтернет-магазину має право відмовити клієнту в обслуговуванні без пояснення причин. При цьому кошти відправлені за товар, який не було відправлено клієнту, буде повернено покупцю.

 

 

  1. 4. ДОСТАВКА І ОПЛАТА.

4.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом “Доставка та оплата”. 4.2 Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше 2 робочих днів (через особливості роботи служби доставки; великого обсягу замовлень і у зв’язку з цим подовження термінів оформлення кожного замовлення тощо) або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому інтернет-магазин https://4son.com.ua не бере на себе жодних зобов’язань щодо відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов’язаних із несвоєчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують термін доставки, він має право відмовитися від замовлення в день його оформлення, зв’язавшись з оператором інтернет-магазину https://4son.com.ua .

 

  1. 5. ПОРЯДОК ПРИЙМАННЯ – ПЕРЕДАЧІ ТОВАРУ. ЗАМІНА ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ.

5.1. При отриманні Товару на складі служби доставки, в магазині Продавця, Покупець зобов’язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектності. Отримання товару є підтвердженням того, що Покупець не має претензій к якості, зовнішньому вигляду, кількості та комплектності. Після отримання Замовлення претензій к кількості, комплектності та виду Товару не приймаються.

5.2. У випадку наявності хоча б одного з перерахованих недоліків, Покупець зобов’язаний зафіксувати його у складеному акті. Акт повинен бути підписаний Покупцем та співробітником служби доставки або Продавця. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото – або відео зйомки.

Протягом 1 (одного) робочого дня Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця) про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару, згідно інформації, розміщеної на сторінці за адресою  https://4son.com.ua.

5.3. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, вважається, що Покупцем отриманий Товар у належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності.

5.4. У разі вимоги Покупця про повернення Товару через його неналежну якість, він зобов’язаний передати такий Товар Продавцю для проведення експертизи. Така експертиза проводиться за рахунок Покупця. Якщо експертиза підтвердить, що Товар належної якості, витрати, Товар повертається Покупцю для подальшого використання.

5.5. Покупець (фізична особа) протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту отримання Товару належної якості має право повернути або обміняти його на аналогічний у Продавця, в якого він був придбаний, якщо Товар не задовольнив його за формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, за умови, що такий Товар не був у використанні та збережено його комплектність та упаковку. У такому випадку послуги перевізника та витрати, що пов’язані з оформленням замовлення оплачує Покупець.

5.6. У будь – якому випадку повернення Товару повинно відбуватися в оригінальній упаковці, в якій надійшов Товар.

  1. 6. УМОВИ УГОДИ.

6.1 Інтернет-магазин https://4son.com.ua залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов’язується попередити Покупця електронною поштою, а Покупець згоден отримувати від такого повідомлення такого роду.

6.2 Інтернет-магазин https://4son.com.ua зобов’язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

 

  1. 7. ВІДМОВИ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

7.1 Інтернет-магазин https://4son.com.ua у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін.

7.2 Інтернет-магазин https://4son.com.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збитки від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання або неможливості використання цього сайту.

 

  1. ПРАВА ТА ОБОВ`ЯЗКИ СТОРІН

8.1. Продавець зобов’язаний:

8.1.1. виконувати умови даного Договору;

8.1.2. передати Покупцю Товар відповідно до оформленого замовлення і умов даного Договору;

8.1.3. перевірити якісні і кількісні характеристики Товару під час його пакування на складі.

8.2. Продавець має право:

8.2.1. В односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.

8.2.2. Продавець залишає за собою право невиконання зобов’язань по Договору у випадку виникнення обставин непереборної сили або у випадку відсутнього в наявності Товару.

8.2.3. Змінювати цей Договір, ціни на Товар і тарифи на супутні послуги, способи і терміни оплати і доставки товару в односторонньому порядку.

8.2.4 Акцептуючи цю оферту, Покупець виражає згоду і дозволяє Продавцю, обробляти свої персональні дані, у тому числі прізвище, ім’я, по батькові, поштова адреса; мобільний телефони, адреса електронної пошти, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, поширення, знеособлення, блокування, знищення персональних даних, а також передачу їх контрагентам Продавця з метою подальшої обробки (включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, поширення, блокування, знищення персональних даних) для проведення досліджень, спрямованих на поліпшення якості послуг, для проведення маркетингових програм, статистичних досліджень, а також для просування послуг на ринку шляхом здійснення прямих контактів з Покупцем за допомогою різних засобів зв’язку, включаючи, але, не обмежуючись: поштова розсилка, електронна пошта, телефон.

 

Покупець виражає згоду і дозволяє Продавцю і контрагентам Продавця обробляти персональні дані Покупця, за допомогою автоматизованих систем управління базами даних, а також інших програмних засобів, спеціально розроблених за дорученням Продавця. Робота з такими системами здійснюється по наказаному оператором алгоритму (збір, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення, використання, блокування, знищення). Використовувані способи обробки (включаючи, але, не обмежуючись): автоматичне звіряння поштових кодів з базою кодів, автоматична перевірка написання назв вулиць, населених пунктів, уточнення даних з Покупцем шляхом телефонного, поштового зв’язку або за допомогою контакту через мережу Інтернет, сегментація бази за заданими критеріями. Покупець погоджується з тим, що, якщо це необхідно для реалізації цілей, вказаних в справжній оферті, його персональні дані, отримані Продавцем, можуть бути передані третім особам, яким Продавець може доручити обробку персональних даних Покупця на підставі договору, укладеного з такими особами, за умови дотримання вимог законодавства України про забезпечення такими третіми особами конфіденційності персональних даних і безпеки персональних даних при їх обробці.

При передачі вказаних даних Покупця Продавець попереджає осіб, які одержують персональні дані Покупця, про те, що ці дані є конфіденційними і можуть бути використані лише в цілях, для яких вони повідомлені, і вимагають від цих осіб дотримання цього правила. Покупець має право запросити у Продавця повну інформацію про свої персональні дані, їх обробку і використання, а також зажадати виключення або виправлення/доповнення невірних або неповних персональних даних, відправивши відповідний письмовий запит на ім’я Продавця на поштову адресу. Дана Покупцем згода на обробку його персональних даних є безстроковою і може бути відкликана за допомогою письмової заяви Покупця відіслану на поштову адресу Продавця.

8.2.5. Використати технологію “cookies”. “Cookies” не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам. Файли «cookies» містять невеликі фрагменти тексту і використовуються для зберігання інформації про роботу веб-браузерів. Вони дозволяють зберігати і отримувати ідентифікаційні відомості та іншу інформацію на комп’ютерах, телефонах і інших пристроях. Для цих же цілей використовуються інші технології, в тому числі дані, які зберігаються веб-браузерами або пристроями, ідентифікатори, пов’язані з пристроями, і інше програмне забезпечення. У цій політиці всі ці технології називаються файлами «cookies».

8.2.6. Продавець має право направляти Покупцеві повідомлення рекламно-інформаційного характеру за допомогою e–mail і sms розсилок з інформацією про знижки, акції, нові надходження і тому подібне. Частота розсилок визначається Продавцем самостійно, в односторонньому порядку.

8.2.7. Продавець має право в односторонньому порядку відмінити Замовлення Покупця у разі порушення Покупцем строку оплати більш ніж на один банківський день.

8.3. Покупець зобов’язаний:

8.3.1. Своєчасно оплатити і отримати замовлення на умовах цього Договору;

8.3.2. При отриманні Товару, впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом його огляду. У випадку виявлення пошкоджень та неповної комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинен підписати співробітник служби доставки або Продавця.

8.4. Покупець має право:

8.4.1. оформити замовлення в Інтернет – магазині;

8.4.2. вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

 

  1. 9.ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

9.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.

9.2. Продавець не несе відповідальність за змінений виробником зовнішній вигляд Товару.

9.3. У випадку обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити й запобігти розумними мірами.

9.4. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

 

  1. 10. ТЕРМІН ДІЇ СПРАВЖНЬОГО ДОГОВОРУ

10.1 Цей договір набирає чинності з дня оплати замовлення та діє до виконання всіх умов договору.